Sprawdź o czym piszemy

Indywidualne podejście do pacjenta

Poradnia LILIUM - Dereniowa 52/54 | 04-871 Warszawa | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 511 410 971 | NIP: 566-181-31-45 | REGON: 363589626

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Psychoterapia dla młodzieży z miasta jakim jest Warszawa musi być dostosowana do problemów pacjentów, które mogą być bardzo zróżnicowane, a często również nawarstwione. Nastolatkowie często mają problem z otworzeniem się na rozmowy o emocjach oraz osobistych lękach i obawach, ale komfortowe warunki, które tworzy profesjonalna kadra lekarzy Lilium budują atmosferę otwartości. Doświadczenie w pracy w młodymi osobami sprawia, że wprowadzane metody działania są gwarancją sukcesu oraz widocznych postępów, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Praca z nastolatkiem

Dojrzewający nastolatek często ma poczucie niezrozumienia, dlatego tak ważna jest otwartość na to co mówi oraz szczera chęć słuchania. Wiele młodych osób dopiero uczy się jak w zdrowy sposób komunikować swoje obawy oraz potrzeby, a także skutecznie walczyć z przeciwnościami losu. Psychoterapia dla młodzieży oferowana przez Poradnię Lilium Warszawa obejmuje szereg działań związanych z doborem metod oraz technik pracy indywidualnie dostosowanych do potrzeb pacjenta, które są zróżnicowaną kwestią - dlatego tak ważna jest trafna analiza wstępna.

Oferta: Psychoterapia dla młodzieży Warszawa

Więcej danych

poradnia-lilium.pl

poradnia-lilium.pl

kontakt@poradnia-lilium.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela